× بستن تبلیغات

خرید سیسیکم
خرید iptv
خرید سیسیکم
4 روش برای چاپ ارزان بروشور

مقالات اصولی کارت ویزیت

4 روش برای چاپ ارزان بروشور

4 رویه برای چاپ بروشور ارزان

بروشور یک کدام از از طریق های بازاریابی است که قادر است فارغ از نیاز به سپرده گذاری بالا , زیاد اثر گذار واقع شود . چاپ بروشور تبلیغاتی اذن میدهد تا موسسات , داده ها مرتبط با محصول ها و امکان های خویش را به مشتریان ارائه دهند .

آیا در ادامه چاپ بروشور ارزان ارزش هستید؟ آیا میخواهید بعضا نکات راجع‌به چگونگی کاهش هزینه چاپ بروشور را بدانید؟ پس در‌پی با ما همراه باشید .

1 - میزان و تعداد صفحه ها

بروشورها مدام نباید بزرگ باشند تا تأثیر متبوع را بر روی بازدیدکنندگان داشته باشند . هنگام عملکرد برای مقرون به صرفه بودن , کارایی فرمائید محتوای دارای اهمیت و تصاویر ذی‌ربط را برای استعمال بدون نقص از فضای محدود , به صدق گزینش فرمایید . محتویات واضح و مختصر در یک پباده سازی مطلوب , می‌تواند علاوه بر مقرون به صرفه بودن زیاد کارساز باشد .

میزان استاندارد صفحه را برای چاپ بروشور گزینش نمایید ; چون آن‌ها به راحتی دردسترس می‌باشند و ضایعات کمتری ساخت می نمایند .

در همه گیرترین موقعیت میتوانید از کاغذهای A4 و A5 به کارگیری فرمایید . سایزهای استاندارد مطلوب می‌باشند و می‌توانند هزینه چاپ را کاهش دهند .

2 - تعداد و چاپ بروشور

برای چاپ بروشور ارزان ارزش , مدام تلاش فرمایید به صورت اکثر توصیه دهید . بدین ترتیب گذشته از آغاز به عمل , شما بایستی یک ایده منطقی از تعداد ورژن هایی که نیاز دارید داشته باشید .

چاپ افست / چاپ دیجیتال

کدام روش چاپ مطلوب خیس است؟ قبلی از استارت فعالیت , شما بایستی تعداد بروشورهای موردنیاز را بررسی نمایید . در صورت نیاز به تیراژ بالا چاپ افست به صرفه است . در صورت نیاز به چاپ در تیراژ تحت , چاپ دیجیتال گزینش عاقلانه و سودمندی است .

3 - جور صفحه

مبتنی بر مخاطبانی که می‌خواهید انگیزه قرار دهید و میزان بروشور ما یحتاج برای کسب و کارتان , ضخامت و جور ورقه را انتخاب نمایید . صفحه قطور هزینه کلی شما‌را ارتقاء می‌دهد . درصورتی که بروشورها برای کنفرانس شرکتی در لحاظ گرفته شده باشند , شما می بایست شایسته ترین دسته برگه را گزینش نمایید . با این وجود , در شرایطی که این بروشور به خواسته گردش محتوا در مکان های روزانه مورد به کار گیری قرار گیرد , ممکن است برگه ارزان خیس نیز مطلوب باشد .

4 - هزینه پباده سازی

در صورتی‌که که مایل میباشید با ذوق خودتان پباده سازی فرمائید و هزینه ای جهت پباده سازی پرداخت نکنید میتوانید با به کار گیری از ابزار پباده سازی آنلاین و طرح های مهیا ای که در اختیار دارید استارت به پباده سازی نمائید .

برای پباده سازی بروشور با هزینه و قیمت خوب , با تعیین این شیوه چاره میتوانید به راحتی بروشور متبوع خویش را پباده سازی نمایید .

پیشین از ارسال پوشه برای چاپ , فولدر را به توجه یک سری توشه بررسی فرمائید , تا بدون چاره نشوید به خاطر یک نادرست املایی , هزینه ای را دوباره جهت چاپ بپردازید .

بروشورها میتوانند حقیقتا موءثر باشند . مبتنی بر میزان دارایی خویش , کارداران ذکر شده را در لحاظ بگیرید و برای پروژه خویش طرح ریزی نمائید . از‌آنجا‌که بروشورها مضاعف کم هزینه می باشند , کلیه کسب و عمل ها میتوانند , همت های بازاریابی خویش را با استعمال از آنان ارتقاء دهند .

+ نوشته شده در شنبه 3 خرداد 1399ساعت 15:15 توسط سمیرا علی بابایی | | تعداد بازدید : 184